STRONA GŁÓWNA  
projektowanie stron internetowych PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
pozycjonowanie stron internetowych POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH
sklepy internetow SKLEPY INTERNETOWE
hosting HOSTING
hosting GRAFIKA UŻYTKOWA
o firmie O FIRMIE
o firmie NASI KLIENCI
referencje REFERENCJE
portfolio PORTFOLIO
kontakt KONTAKT

P&D internet:
PROJEKTOWANIE STRON INTERNETOWYCH
POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH


sklepy
NASI KLIENCI O NAS

Marvel Sp. z o.o.
Autoryzowany Dealer Kia Motors


Dominika Sobczak-Białkowska
Pełnomocnik Zarządu
Wyrażamy swoje uznanie dla firmy P&D z siedzibą w Łodzi. Firma ta jest twórcą naszej strony internetowej. Należy zwrócić uwagę, że P&D wywiązało się ze swojego zadania bardzo dobrze. Dzięki profesjonalizmowi pracowników prace były wykonane dokładnie i terminowo, a ich wiedza pozwoliła nam na optymalne wykorzystanie możliwości internetu dla naszych potrzeb. Tzeba dodać, że współpraca nasza nadal trwa. Firma P&D jest w każdej chwili do naszej dyspozycji przeprowadzając stałe aktualizacje strony.
Polecam firmę P&D jako solidnego partnera

Mary Kay Cosmetics Poland

Michał Gogolewski
Specjalista IT
Polecamy uwadze usługi realizowane przez firmę P&D z siedzibą przy ul. Fabrycznej 25 w Łodzi. P&D jest w pełni profesjonalnym partnerem w coraz istotniejszym obszarze działań promocyjno-informacyjnych, wykorzystujących kompleksowe rozwiązania internetowe. Współpracę z P&D kontynuujemy od roku 2003. Projekty realizowane w tym czasie pozwalają nam jednoznacznie zarekomendować P&D jako rzetelnego i kreatywnego partnera, potrafiącego w pełni wykorzystać możliwości Internetu jako medium informacyjno - promocyjnego. Mimo dynamicznego charakteru witryny realizowanej we współpracy z P&D (specyfika naszej działalności powoduje konieczność częstych aktualizacji i modyfikacji zarówno treści jak i formy witryny) spółka w pełni wywiązuje się ze stawianych przed nią zadań umożliwiając nam relizację projektów w pełni dostosowanych do naszych potrzeb. Współpraca z P&D pozwoliła nam docenić możliwości jakie niesie ze sobą Internet i w pełni wykorzystać je w codziennej działalności biznesowej.

PPH KRYMA

Grzegorz Bartoszczyk
właściciel
Niniejszym, mam przyjemność potwierdzić, że firma P&D s.c. jest wykonawcą stron internetowych firmy "KRYMA", które są między innymi naszą wizytówką.
Witryna jest znakomicie wypozycjonowana w wyszukiwarkach:
- Google
- Onet
- WP
Fachowość i skuteczność tej reklamy można dostrzec w wysokiej frekwencji na naszych stronach, co poza skutecznoscią, jest magnesem przyciagającym wiele ciekawych kontaktów i kontrahentów.
Jak do tej pory nasza współpraca układała się na najwyższym poziomie i jak mamy nadzieję, bedzie kontynuowana.

Auto-Sam P.H.

Maciej Krzyżaniak
właściciel
Jesteśmy zadowoleni z usług świadczonych przez firmę P&D. Wywiązują się z powierzanych im zadań sumiennie, dokładnie i na czas. Możemy polecić firmę P&D jako partnera w biznesie.

© P&D 2006 .:. Łódź, ul. Fabryczna 25, tel/fax 042 674 89 60

REKLAMA:
|balustrady kute | mopy |kabiny sanitarne | producent dzianin| leczenie żylaków | elewacje kamienne| kratki wentylacyjne | kabiny sanitarne | Schody drewniane | opakowania foliowe | badania kierowców odzież roboczacykoria